GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + kanna 8157268
nr 815 7268
Vas + kanna
bland annat ue Upsala-Ekeby, höjd: 23 x 25
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2013
kl 18:34:38
25/3 18:15:12